Türkçe

İngilizce

ANASAYFA HAKKIMIZDA ÇÖZÜMLER HİZMETLER REFERANSLAR İLETİŞİM İ. K.
 
 

Vizyonumuz & Misyonumuz

VİZYON

Vizyonumuz, güvenlik ve iletişim alanında en ileri teknolojiyi en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubuna sunmak, elektronik güvenlik ve iletişim konularında her projeyi uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmek, odaklanılan projelerde öncü firma olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, bahsi geçen alanlardaki en ileri teknolojiyi, hedef müşteri grubuna en makul fiyatlar ile sağlamak, Türkiye'de güvenlik kavramının öneminin kavranması için çalışmalar yapmak, bilgi ve teknolojiye dayalı güvenlik bilincinin yaratılmasına katkıda bulunmaktır. C&M Güvenlik bu misyon doğrultusunda aşağıdaki temel ilkeleri hedef almıştır.

. Elektronik Güvenlik ve İletişimi konularında, uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini müşterilerine sunmak.

. Satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak ve 24 saat, 365 gün bu sistemlere, teknik servis ve hizmet götürmek.

. Hedef müşteri yelpazesini genişletmek, odaklandığı müşteri grubunda, sektörde birinci firma olmak ve sektörün önde gelen güvenlik kuruluşları arasındaki yerini pekiştirmek.

. Konusunda uzmanlaşmak, kaliteyi yükseltmek ve hedef müşteri grubunu güvenlik konusunda sürekli bilgilendirmek

15 yıllık Güvenlik Tecrübemiz der ki;

Güvenlik sistemleri kurulumu, ciddi bir birikim ve tecrübe ister.

Sistem tercih ederken, kalitesine güvendiğiniz marka ve sistem - ürün desteğini sorunsuz verebilen firmalara yönelmeniz sizi ve şirketinizi geleceğe taşır.

 

 

 

 


 

Hoşdere Caddesi No: 148 / 5 Yukarı Ayrancı - ANKARA Tel: 0.312 441 73 00 (pbx) Fax: 0.312 441 66 88